Etiketleme Makinası Üreticiliği

Etiketleme makinası üreticiliğinde piyasada yerini alan firmamız, yeni bir isim olmasına rağmen kalite ve müşteri memnuniyeti konusunda piyasanın önde gelen isimlerindendir. Makinelerimizi diğer etiketleme makinelerinden ayıran en önemli özellikler makinelerimizin sağlam, dayanıklı, ergonomik ve son teknolojik olmasıdır.

Firmamız piyasaya daha yeni girmiş olmasına rağmen uzman ve konusunda tecrübeli bir ekibimiz sayesinde piyasaya kusursuz makineler üretiyor. Etiketleme makinesi konusunda sağlam, estetik ve teknolojik farklılıklar sunuyoruz ve bu sayede piyasada yerimizi sağlamlaştırıyoruz.

Makinelerimizin üretiminde kullanılan malzemelerin hepsi son teknolojiye uygundur. Ayrıca sağlam motor sistemleri, kaliteli alüminyum ve yüksek kalite plastikler kullanılmaktadır. Kullandığımız malzemeler son derece kaliteli ve ergonomiktir. Tüm malzemelerimizi uzman firmalarından temin ediyoruz.

Firmamız sadece yapımda ya da satılana kadar değil satış sonrasında da makinelerimizin konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Satış sonrasında teknik destek ya da yedek parça ihtiyaçlarınızda da firmamız size destek veriyor. Uygun yedek parçaları temin etmeniz için yardımcı oluyoruz. Firmamızla çalışmak isterseniz bize web adresimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Şişe Etiketleme Makineleri

Fako makine sadece etiketleme makinası üretecisi olarak bu konudaki uzmanlığı ile pazardaki yerini almaktadır. Fako makine’ye ait etiketleme makinalarının diğerlerinden ayıran en büyük özelliği sağlamlık, ergonomi, estetik ve müşteri memnuniyetidir.

Yeni bir firma olmamıza rağmen bu konuda deneyimli ve tecrübeli bir ekip ile kusursuz bir etiketleme makinesi için dikkat çekici sağlamlık, estetik ve teknolojik farklar sunmaktayız.

İtalyanın önde gelen etiketleme makinesi ve modül üreticisi Labelpack firmasıyla birlikte Fako etiketleme makinelerinin Türkiye’de siz müşterilerimizin tercihi ile hak ettiği konumda olacağından şüphe yoktur.

Fako Etiketleme Makineleri

Kullanılan malzemelerin tamamı yüksek teknoloji, kaliteli alüminyum ve mühendislik plastikleri kullanılmakta Alman ve İtalyan mühendisliği ekipmanlar motorlar, rediktörlerler ve diğer kullanılan malzemeler konusunda uzman firmalar ile çalışılmaktadır. Satış sonrası teknik destek ve yedek parça temini firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Eğer sizde kaliteli ve uygun etiketleme çözümleri üreten Fako ile çalışmak isterseniz muhakkak web sayfamız aracılığı ile bize ulaşmalısınız…

Web Sayfamız: http://www.fakomakine.com/

Kaynak: http://furkangokcol.com/fako-etiketleme-ve-sise-etiketleme-makineleri.html

Fako Makina Kimdir? Neler Yapar?

Etiketleme Makinaları

Etiketleme alanında sadece işinizi yapıp teslim etmek tabiki olması gerekendir. Fakat bizim için bundan sonraki olacaklar da önemlidir. Kullandığımız son teknoloji aletler, disiplinli ve tam zamanlı çalışma kapasitesiyle, çalışan sektörün deneyimli çalışanlarıyla size güvenli bir hizmet sağlıyoruz.

Yarı otomatik etiketleme, üst yüzey etiketleme, alt ve üst yüzey etiketleme, sarma etiketleme, ön ve arka yüz etiketleme makinelerimizle işimizde en iyi ve en hızlı olma çabasındayız. Zaman ve hata kaybına verdiğimiz hassasiyet sizin kadar bizim içinde önemli. Doğru etiket, hatasız işlem ve kayıpsız zaman için buradayız…

Değerli okurumuz lütfen daha fazlası için hakkımızda sayfamızı inceleyiniz. http://www.fakomakine.com/hakkimizda.html